نشست هم اندیشی ریاست جهاددانشگاهی استان مرکزی و رییس اتحادیه مشاورین املاک

۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۳ کد : ۱۹۸۳۲ اخبار عمومی
نشست هم اندیشی ریاست جهاددانشگاهی استان مرکزی و رییس اتحادیه مشاورین املاک کلانشهر اراک در ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی برگزار شد.
نشست هم اندیشی ریاست جهاددانشگاهی استان مرکزی و رییس اتحادیه مشاورین املاک

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، در تاریخ یکشنبه 15 تیرماه 99 نشست هم اندیشی با حضور شهرجردی ریاست جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، میرداودی مدیر مرکز شماره 2 آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی اراک ، عسگری رییس اتحادیه مشاورین املاک کلانشهر اراک و احمد لو نائب رییس اتحادیه مشاورین املاک در ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی برگزار گردید.

شهرجردی در این نشست ضمن معرفی توانمندی ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی استان مرکزی در عرصه های مختلف ، به بیان برخی از خدمات قابل ارائه به اتحادیه مشاورین املاک از جمله انجام فعالیت های میدانی افکارسنجی به وسیله ایسپا جهاد دانشگاهی در راستای شناسایی نقاط قوت و ضعف مشاورین املاک پرداخت.

رییس جهاد دانشگاهی همچنین در خصوص قابلیت ارائه خدمات آموزشی به اعضای اتحادیه مشاورین املاک به ویژه در زمینه های تخصصی حقوق و مدیریت کسب و کار مطالبی را عنوان نمود و همچنین ظرفیتهای آموزشی جهاد دانشگاهی در جهت خانواده مشاورین املاک را بیان کرد.

وی در ادامه به توانمندی جهاد دانشگاهی در ارائه خدمات درمانی به ویژه آزمایشگاه تشخیص طبی با تعرفه عمومی اشاره نمود.

در این نشست آقایان عسگری و احمدلو به بیان مطالبی در خصوص اهداف اتحادیه در خصوص گسترش دانش و معلومات اعضای اتحادیه مشاورین املاک و همچنین ارائه خدمات به خانواده اعضا مطالبی را عنوان نمودند.

در پایان این نشست مقرر شد  تفاهم نامه همکاری ما بین جهاد دانشگاهی استان مرکزی و اتحادیه مشاورین املاک منعقد گردد.  

text to speech icon

نظر شما :