کسب رتبه دوم شعب استان ها توسط ایکنای استان مرکزی

۰۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۴ کد : ۲۸۱۲ معاونت فرهنگی تاپ خبر
کسب رتبه دوم شعب استان ها توسط ایکنای استان مرکزی

گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، خبرگزاری ایکنا استان مرکزی در ارزیابی ماهانه شعب استان ها موفق به کسب رتبه دوم شد.

مسعود شهرجردی، سرپرست جهاد‌دانشگاهی استان مرکزی در نشستی با روابط عمومی عنوان کرد: یکی از سیاست‌های ما در مجموعه استان مرکزی توجه ویژه به خبرگزاری‌ها به ویژه خبرگزاری بین‌المللی ایکناست تا بتوانیم اخبار قرآنی را در جای‌جای استان مرکزی به روی خط خبرگزاری مخابره کنیم. نقش خبرگزاری ایکنا تبلیغی ترویجی است و به کمک خبرنگاران تخصصی این مجموعه اخبار آنلاین مخابره می‌شود.
وی بیان کرد: نگاه ما به خبرگزاری ایکنا نگاه تخصصی است و مسائل این مجموعه را به صورت تخصصی پیگیری می‌کنیم. ارتقاء رتبه خبرگزاری از سوم به دوم حکایت از تلاش مضاعف این مجموعه دارد. در سیاست‌های توسعه‌ای که در خبرگزاری ایکنای استان داریم توجه ویژه به مباحث تخصصی، آموزش‌های تخصصی ویژه خبرنگاران و پوشش اخبار از اهداف مدنظر است.
شهرجردی در پایان اضافه کرد: در جهاددانشگاهی استان مرکزی، شورای تخصصی خبرگزاری راه‌اندازی شده تا با کمک همه دوستان بتوانیم خبرگزاری را به نقطه ایده‌ال برسانیم. همچنین راه‌اندازی نشریه رایحه دستور کاری است که برای خبرگزاری ایکنا درنظر گرفته شده است.


نظر شما :