با سیری در اندیشه شهید مطهری؛

مسابقه کتابخوانی چهار فصل قرآنی برگزار می‌شود

۲۹ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۳ کد : ۳۸۱۳۴ اخبار عمومی تاپ خبر
مسابقه کتابخوانی با موضوع سیری در سیره نبوی در اندیشه شهید مطهری برگزار می‌شود.
مسابقه کتابخوانی چهار فصل قرآنی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی، این سازمان مسابقه کتابخوانی رویداد فرهنگی هنری چهار فصل قرآنی را از ۲۴ آبان‌ماه ۱۴۰۰ و همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می‌ کند.

منبع این مسابقه کتاب «سیری در سیره نبوی» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری است و علاقه‌مندان جهت دریافت نسخه الکترونیکی این کتاب و شرکت در این مسابقه می‌توانند به نشانی isqa.ir مراجعه کنند.

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه ۲۴ آذرماه سال جاری است و به برگزیدگان، به قید قرعه جوایز نقدی اهداء می‌شود.

در این رویداد فرهنگی ـ هنری، هر یک از چهار فصل قرآنی، با توجه به رویداد‌های مهم هر فصل از سال، به موضوع خاصی اختصاص یافته است و تمامی برنامه‌های اجرایی در این رویداد حول آن موضوع خواهد بود و مخاطبان آن نیز تمامی دانشجویان علاقه‌مند به موضوع هستند. بر همین اساس، تمامی علاقه‌مندان به رویداد‌های فرهنگی و هنری می‌توانند ضمن عضویت در شبکه فعالان قرآنی دانشجویی از طریق پایگاه اینترنتی www.isqa.ir در این طرح شرکت کنند.

در این طرح، بخش‌های مختلفی از جمله فراخوان آثار هنری، برگزاری نشست‌های مختلف قرآنی، مسابقه کتابخوانی، جلسات تدبر در قرآن و آموزش‌های مختلف در حوزه مهارت‌های فردی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است تا ضمن آشنایی با موضوع فصل و ارتباط آن با قرآن، مجموعه‌ای از مهارت‌های فردی نیز در کنار این مفاهیم را آموزش ببینند.

text to speech icon

نظر شما :