دوشنبه‌های قرآنی

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۹ کد : ۶۳۳۱ معاونت فرهنگی
به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی همزمان با آغاز فعالیت واحد در سال جدید برنامه دوشنبه‌های قرآنی نیز از سر گرفته شد.
دوشنبه‌های قرآنی

 

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی همزمان با آغاز فعالیت واحد در سال جدید برنامه دوشنبه‌های قرآنی نیز از سر گرفته شد.

مجتبی غلامی سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی در گفت‌وگو با ایکنا از استان مرکزی گفت: برنامه دوشنبه‌های قرآنی از اوایل سال گذشته به همت معاونت فرهنگی آغاز شد و با برگزاری برنامه‌های متنوع قرآنی ادامه پیدا کرد.

وی ادامه داد: این برنامه با محوریت خبرگزاری ایکنا شعبه استان مرکزی برگزار می‌شود که در سال گذشته در دو بخش دعوت از کارشناسان مذهبی جهت بالا رفتن سطح معلومات قرآنی همکاران و همچنین برگزاری مسابقات مفاهیم قرآنی برگزار شد که همزمان با آغاز فعالیت واحد در سال 98، این برنامه با قوت پیگیری خواهد شد.

غلامی هدف از برگزاری برنامه دوشنبه‌های قرآنی را افزایش سطح معلومات قرآنی و مذهبی جهادگران عنوان کرد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده و حمایت‌های ویژه ریاست واحد، این برنامه به زودی به شکل گسترده‌تر و جذاب‌تر برگزار می‌شود


نظر شما :