جهاد دانشگاهی واحد استان مرکزی

امروز:
پنج شنبه, 02 شهریور 1396
اَللّهُمَّ عَرِّفْنى نَفْسَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى نَفْسَكَ لَمْ اَعْرِف نَبِيَّكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى رَسُولَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى رَسُولَكَ لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى حُجَّتَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى حُجَّتَكَ ضَلَلْتُ عَنْ دينى خدايا خود را به من بشناسان، زيرا اگر خود را به من نشناسانى فرستاده ات را نشناخته ام، خدايا فرستاده ات را به من بشناسان، زيرا اگر فرستاده ات را به من نشناسانى حجّتت را نشناخته ام، خدايا حجّتت را به من بشناسان، زيرا اگر حجّتت را به من نشناسانى، از دين خود گمراه مى شوم.

معاون جهاد دانشگاهی استان مرکزی در بازدید از تسنیم: نخستین پژوهشکده علمی استان مرکزی در اراک راه‌اندازی می‌شود

جهاددانشگاهی اراک

معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: نخستین پژوهشکده علمی استان مرکزی در اراک تاسیس و راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، "اکبر فراهانی" معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی استان‌ مرکزی با حضور در دفتر سرپرستی خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این خبرگزاری، عملکرد جهاد دانشگاهی استان مرکزی را تشریح کرد.

"مجید جمالو" سرپرست اداره برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی استان‌ مرکزی، معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی استان مرکزی را در این بازدید همراهی کرد.

اکبر فراهانی در این بازدید پس از تشریح کامل مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم از نحوه فعالیت این خبرگزاری و چگونگی تعامل آن با دستگاه‌های اجرایی به برقراری ارتباط مستمر این خبرگزاری با بخش‌های مختلف مرکز آموزش‌ عالی جهاد ‌دانشگاهی تاکید کرد.

معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی استان مرکزی با اشاره به اهمیت حوزه خبر اظهار داشت: حوزه خبررسانی یکی از حوزه‌های سخت و پرمشغله است ولی شاید به واسطه تعداد خبرگزاری‌ها، شغل خبرنگاری کم‌رنگ شده و نیازمند است، کمی توجه به این حرفه بیشتر شود، خبرنگار مانند رزمنده‌ای می‌ماند که در میدان عمل قرار می‌گیرد، مدافع حقوق مردم، منافع ملی و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی است.

مشروح گفت‌و‌گوی تفصیلی خبرنگاران تسنیم با "اکبر فراهانی" معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی استان‌مرکزی در زیر می‌آید:

تسنیم: جایگاه جهاد دانشگاهی استان مرکزی بین کل کشور در چه رتبه‌ای قرار دارد؟

فراهانی: جهاد دانشگاهی در سال 1359 در راستای اهداف انقلاب فرهنگی ایران تاسیس شده و در استان مرکزی همزمان با تاسیس کل کشور در آبان ماه همان سال افتتاح شده‌ است، در اساس‌نامه جهاد دانشگاهی بر فعالیت‌های فرهنگی و تحقیقاتی به جهت اسلامی شدن دانشگاه‌ها تاکید شده‌ است.

شورای عالی انقلاب فرهنگی جهاد دانشگاهی را پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی، خدماتی کشور می‌داند در این راستا شورای عالی انقلاب فرهنگی اساس‌نامه جدیدی به تصویب رساند و جایگزین اساس‌نامه قبلی کرد و در حال حاضر جهاد دانشگاهی در چهار حوزه کاری بر مبنای اساس‌نامه مصوبه شورای عالی فرهنگی فعالیت دارد که شامل پژوهش، آموزش، فرهنگ اطلاع‌رسانی، اشتغال و تجاری‌سازی است.

در مجموع کل کشور 80 واحد، جهاد دانشگاهی فعال داریم که یکی از آن واحد‌ها استان‌ مرکزی است، ما در هر چهار حوزه پژوهش، آموزش، فرهنگ اطلاع‌رسانی، اشتغال و تجاری‌سازی فعالیت داریم، حوزه پشتیبانی هم باید ایجاد شود.

در گروه پژوهشی سه گروه پژوهشی مصوب داریم که شاید در بین دیگر دانشگاه‌های استان وجود ندارد.

تسنیم: چشم‌انداز شما در این بخش چگونه تعریف شده است؟

فراهانی: چشم‌اندازی که در این بخش داریم تاسیس پژوهشکده توسعه منطقه‌ای است که در حال پی‌ریزی و برنامه‌ریزی این بخش هستیم و تا پایان سال 1396 بتوانیم مجوز و اقدامات اولیه برای تاسیس این پژوهشکده را از وزارت علوم دریافت کنیم.

تسنیم: فعایت پژوهشکده بر چه اساسی خواهد بود؟

فراهانی: هدف و برنامه پژوهشکده توسعه علم و پژوهش است، شاید سطح علمی پژوهشکده‌ها که فعالیت علمی انجام می‌دهند در سطح مطلوب نباشد ولی وقتی پژوهشکده‌ها زیر نظر و مجموعه وزارت علوم مجوز بگیرند به این مفهوم است که در سطح دانشگاه‌ها فعالیت دارند و این نخستین پژوهشکده در استان مرکزی است که ما به دنبال تاسیس آن هستیم.

در بخش آموزش جهاد دانشگاهی در سطح استان مرکزی پنج مرکز آموزش و سه مرکز آموزش علمی‌کاربردی با حدود 1700 دانشجو داریم و در شهر اراک و ساوه دو مرکز آموزش تخصصی داریم که آموزش‌های کوتاه مدت تخصصی را ارائه می‌دهیم.

 در بخش فرهنگی و اطلاع‌رسانی بخشی از آن دانشگاهی و بخشی خارج از دانشگاه مشغول فعالیت هستند و دو خبرگزاری در مجموعه جهاد دانشگاهی جهت اطلاع‌رسانی با نام دانشجویان ایران ایسنا و خبرگزاری بین‌المللی قرآنی ایکنا در اراک فعالیت دارند.

در حوزه اشتغال و تجاری‌سازی حدود 10 سال است که در زمینه اشتغال تاسیس و فعالیت دارد که در جهت همیاری با مسئولان انجام می‌شود و در تلاش هستیم که در راستای آموزش کارآفرینی و ایجاد کسب و کارجوانان حرکت کند.

بر همین اساس یک مرکز به نام رشد در نیمور محلات داریم که در جهت تاسیس شرکت‌های دانش بنیان با جوانان همکاری می‌کنند و بنا بر آمار داده شده تا به حال پانزده شرکت در این مرکز مشغول به‌کار هستند.

تسنیم: شرکت‌های دانش‌بنیان تحت نظارت جهاد دانشگاهی به شکل حمایتی می‌شوند و تاکنون چه دستاوردی در این زمینه داشتید؟

فراهانی: مجموعه جهاد دانشگاهی به طور کل یک نهاد دانش‌بنیان است و همه مسئولیت‌هایی که به آن سپرده می‌شود در جهت توسعه علم و دانش و همچنین تبدیل دانش به ثروت‌اندوزی است.

درباره پژوهش‌های انجام شده به دلیل داشتن گروه پژوهشی علوم انسانی، پژوهش‌هایی را در راستای اشتغال و سرمایه‌گذاری در استان مرکزی مورد بررسی قرار دادیم و سند اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری را در سال 1390 تدوین کردیم که مورد توجه و استقبال قرار گرفت، در سال‌های بعد بیشتر توسعه و سرمایه‌گذاری که در استان انجام شد که براساس تحقیق‌های همین سند صورت گرفته است و سعی می‌کنیم تمامی آمار و اطلاعات را به روزرسانی کنیم و همه اخبار و اطلاعات و پژوهش‌های انجام شده را به مسئولان ارائه می‌دهیم.

شرکت‌های دانش‌بنیان و واحد‌های فن‌آوری در حوزه‌های کشاورزی، انرژی فعالیت می‌کنند و همه جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاه و یا در حال تحصیل هستند که با هدایت اساتید مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی یا دانشگاه‌های سطح منطقه  با طرح‌ها و ایده‌های مختلف عمل می‌کنند.

تسنیم: در بخش مرکز ناباروری رویان و عملکرد آن هم توضیح دهید؟

فراهانی: رویان یکی از مراکز فوق تخصصی استان مرکزی است که در سال 1393 کار خود را آغاز کرده است، پس از افتتاح این مرکز بر این باور بودیم که آمار ناباروری در استان مرکزی نسبت به استان‌های دیگر کمتر باشد ولی متاسفانه با مراجعه‌هایی که از شهر اراک و شهرهای استان داشتیم این گونه نبود.

بر اساس آمار و اطلاعات به‌دست آمده تاکنون مشخص شد که وضعیت ما در بحث ناباروری از  استان‌های محروم هم محروم‌تر است.

 برای زوج‌های نابارور تا به حالا حدود هجده هزار پرونده در مرکز رویان تشکیل شده‌ است  و البته این آمار فقط متعلق به استان خودمان نیست ما به دیگراستان‌ها مانند لرستان و همدان که فاقد مرکز ناباروری هستند هم خدمات می‌دهیم، قابل ذکر است که جهاد دانشگاهی در تلاش است در این استان‌ها هم مراکز ناباروری راه‌اندازی کند، مقطع دو سالی که مرکز رویان استان مرکزی در حال فعالیت است.

 حدود چهار صد نوزاد متولد شده داشته‌ایم، البته به سبب خارج شدن زوج‌های نابارور از لیست پرونده‌های مرکز، پس از قطعی شدن باروری و مراجعه به پزشکان خارج از مرکز و عدم  ادامه روند پزشکی زوج این آمار نمی‌تواند دقیق باشد.

تسنیم: در رابطه با طرح کنگره ملی مبارزه با مواد مخدر که با کمک جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود توضیح بدهید؟

فراهانی: این کنگره مصوبه وزارت کشور بوده‌ با حضور وزیر کشور در استان مرکزی مصوب شده است و متولی اصلی آن استانداری و دبیرخانه شورای مبارزه با مواد‌مخدر است با توجه به تحقیقات و مطالعات انجام شده با کارگروه‌های پژوهشی جهاد دانشگاهی، موضوع علمی این مبحث به جهاد دانشگاهی محول شده‌ است، تا با همکاری و همیاری دانشگاه‌های استانی این کنگره برگزار شود.

فعلا در مرحله کارهای مقدماتی کنگره هستیم و تاریخ پیشنهادی هم همان بهمن است، احتمال دوم در مورد تاریخ برگزاری کنگره، اردیبهشت 97 است.

تسنیم: مهمترین مشکلات جهاد دانشگاهی از نظر شما چیست؟

فراهانی: خوشبختانه ما با نیروی انسانی خوش‌فکر و سرآمد که در مجموعه جهاد دانشگاهی داریم مشکل خاصی نداریم، ولی موضوع منابع مالی که به طور کلی در تمامی کشوربا آن روبه‌رو هستند را داریم، ما همکاران پرتلاشی با ارائه ایده‌های متفاوت داریم، ولی نمی‌توانیم طرح‌ها و پروژه‌ها را در سطح استان اجرایی کنیم.

پیشنهاد‌هایی را به مرکز خودمان و استانداری دادیم، تاکنون در مسیر توسعه رویان استان هستیم، مراکزی مانند مرکز تحقیقات سلول‌درمانی، هم راه‌اندازی و به شکل مرکز درمانی و سلول‌درمانی کلینیکی شروع به فعالیت داریم.

ایده پژوهشی بسیار زیاد است، ولی به سبب منابع مالی، جهاد دانشگاهی به تنهایی توانایی و امکان استقرار تمامی مراکز و بهره بردن از تجارب را ندارد، امیدواریم که مسئولان استان جهاد دانشگاهی را در این زمینه یاری دهند که بتوانیم در سطح استان اهداف پژوهشی را انجام دهیم.

تسنیم: با توجه به گلایه بسیاری از مراکز آموزشی، دانشگاهی استان وضعیت جذب دانشجوبرای جهاد دانشگاهی به چه صورت است؟

فراهانی: وضعیت دانشجو با توجه به توسعه‌، بخش آموزش عالی در سطح کشور صورت گرفته‌ است، جذب دانشجو کار سختی است ولی مراکز جهاد دانشگاهی همیشه تلاش کردند رشته‌هایی را تاسیس و تدوین کنند که به صورت میان رشته‌ای باشد و بازار کسب‌ و‌ کار را به خوبی دربرگیرد.

مراکز آموزش‌ عالی که داریم، در دانشگاه علمی‌کاربردی تعریف شده‌ است و غالب رشته‌های مراکز هم فنی‌ و مهندسی هستند که داوطلب بیشتری دارد، رشته‌های مدیریت و علوم‌انسانی مانند حقوق، اشباع شده نیست و می‌تواند بازار کار داشته‌ باشد، البته این کم شدن نسبت دانشجو با مراکز در آمار جذب دانشگاه ما هم اثر گذاشته است.

تسنیم: در مراکز جهاد دانشگاهی چند رشته تدریس می‌شود؟

فراهانی: مجموع رشته‌های آموزش‌عالی جهاد دانشگاهی، در مرکز اراک حدود 22 رشته است در مرکز ساوه حدود 10 رشته، نیمور محلات 10 رشته که مجموع 44 رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی تدریس می‌شود.

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی

خبرگزاری دانشجویان ایران

iqna

sid

 

نشريات

 

کل بازدید از مطالب

بازدیدکنندگان
23
مطالب
1292
نمایش تعداد مطالب
964960
  • جهاد دانشگاهی استان مرکزی
  • دانشگاه پردیس اراک - جهاد دانشگاهی
  • نشست روسای جهاد دانشگاهی
  • مرکز درمان ناباروری امید رویان

مراسم گرامیداشت روز پزشک در جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار شد

IMAGE

چهارشنبه, 01 شهریور 1396

مراسم گرامیداشت روز پزشک در جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، این مراسم همزمان با یکم شهریور روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، با حضور جمعی از پزشکان مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی و همکاران این مرکز، در اراک برگزار شد. در این مراسم دکتر علی اصغر غفاری زاده مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی با تبریک این روز به جامعه پزشکی به وِیژه...ادامه مطلب...

كارگاه آموزشي "بايدها و نبايدهاي اداري" ويژه كاركنا ن مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك برگزار شد

IMAGE

سه شنبه, 31 مرداد 1396

به همت امور فرهنگي دانشجويي مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك، كارگاه آموزشي بايدها و نبايدهاي اداري ويژه كاركنان اين مركز آموزشي 29 مردادماه برگزار شد.اسماعيل ميرزاخاني از اساتيد دانشگاهي در جمع كاركنان اين مركز آموزشي با اشاره به بايدها و نبايدهاي اداري، اظهاركرد: كارمندان مي بايست متخلق به اخلاق اسلامي و انساني باشد.وي افزود: اخلاق شامل شناخت صحيح از ناصحيح و آنگاه انجام صحيح و درست و ترك ناصحيح و نادرست است. ميرزاخاني ادامه...ادامه مطلب...

رئيس مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك تاکید کرد: توسعه فعاليت هاي پژوهشي و فناورانه در حوزه مديريت بحران و دانشگاه

IMAGE

دوشنبه, 30 مرداد 1396

سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك بر توسعه فعاليت هاي پژوهشي و فناورانه در حوزه مديريت بحران و دانشگاه تاکید کرد. نشست رئيس مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك و اعضاي شوراي پژوهش و فناوري اين مركز با مديركل بحران استان مركزي، در استانداري مركزي برگزار شد. مسعود شهرجردي، رئيس مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك در اين نشست بر توسعه فعاليت هاي پژوهشي و فناورانه در حوزه مديريت بحران و دانشگاه تاكيد كرد. سعيد...ادامه مطلب...

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی استان مرکزی تاکید کرد: لزوم تدوين منابع تئوريك ويژه زنان در حوزه پيشگيري و درمان اعتياد

IMAGE

دوشنبه, 30 مرداد 1396

  معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی استان مرکزی بر لزوم تدوين منابع تئوريك ويژه زنان در حوزه پيشگيري و درمان اعتياد تاکید کرد. مهدی مبارکی با اشاره به برگزاری اولين جلسه كميته علمي كنگره ملي اعتياد و زنان توسط معاونت پژوهشي جهاد دانشگاهي واحد استان مركزي افزود: با توجه به مصوبه دهمين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان مركزي که با حضور وزير كشور برگزار شد، مقرر گردید این کنگره با همکاری جهاد دانشگاهی استان مرکزی در سال جاری و به...ادامه مطلب...

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی: جهاد دانشگاهی ظرفیت بسیار مناسبی در بخش پژوهش و تحقیق دارد

IMAGE

دوشنبه, 30 مرداد 1396

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از برگزاری دومین کنگره ملی پیشگیری از اعتیاد بانوان با همکاری جهاد دانشگاهی استان مرکزی خبر داد. نبی‌الله شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با متذکر شدن این نکته که اعتیاد زنان در حال افزایش است، گفت: اعتیاد در بانوان به مراتب خطرآفرین‌تر از اعتیاد مردان است. بانوان از نظر جسمی و روحی در برابر مسئله اعتیاد آسیب‌پذیرتر هستند، از طرفی کودک در صورت اعتیاد مادر در معرض خطر...ادامه مطلب...

دومین کنگره ملی پیشگیری از اعتیاد بانوان با محوریت جهاد دانشگاهی در استان مرکزی برگزار می‌شود

IMAGE

یکشنبه, 29 مرداد 1396

                          دومین کنگره ملی پیشگیری از اعتیاد بانوان با محوریت جهاد دانشگاهی در  استان مرکزی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مرکزی با اعلام این خبر افزود: نخستین کنگره  ملی پیشگیری از اعتیاد بانوان در سال 89 در اصفهان برگزار گردید و امسال بر اساس برنامه ریزی انجام شده، دومین کنگره با محوریت جهاد دانشگاهی و معاونت پژوهش و فناوری این نهاد، در استان مرکزی...ادامه مطلب...

مدير كل دفتر اجتماعي استانداري مركزي تاکید کرد: استفاده از پتانسيل­ معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی در فعاليت های علمی و پژوهشي

IMAGE

دوشنبه, 23 مرداد 1396

مدير كل دفتر اجتماعي استانداري مركزي بر استفاده از پتانسيل­ معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان در فعاليت های علمی و پژوهشي تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی در دیدار با اعضای معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی و اعضای گروه پژوهشي توسعه اجتماعي این معاونت، افزود: دفتر امور اجتماعی استانداری تعامل بسیار خوبی با جهاد دانشگاهی دارد و به دنبال این است ظرفیت‌های...ادامه مطلب...

انجام ماهانه 30 مورد ذوب و انتقال جنین به رحم مادر در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی

IMAGE

یکشنبه, 22 مرداد 1396

مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: حداقل در ماه حدود 30 مورد فرآیند ذوب و انتقال جنین به رحم مادر در این مرکز صورت می‌گیرد که خوشبختانه نتایج آن خوب و قابل قبول بوده است. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، دکتر علی‌اصغر غفاری‌زاده در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه آزمایشگاه جنین شناسی و آندرولوژی این مرکز فعال هستند، بیان کرد: میزان عملکرد آنها بستگی به میزان مراجعین به مرکز و تعداد افرادی...ادامه مطلب...

مهارت مقابله با بحران در پنج سال آتی در استان مرکزی 100 درصد می شود

IMAGE

شنبه, 21 مرداد 1396

اراک - ایرنا - سرپرست مرکز آموزش علمی جهاد دانشگاهی اراک گفت: بر اساس سند مدیریت بحران استان مرکزی سالانه 300 هزار نفر در این استان آموزش مقابله با شرایط بحرانی را فرا می گیرند که در هدفگذاری پنج ساله تمامی جمعیت این استان راهبردهای مقابله با بحران را خواهند آموخت.   مسعود شهرجردی روز چهارشنبه در جریان دیدار با کارکنان ایرنا به مناسبت روز خبرنگار افزود: در افق 1400 پیش بینی شده بیش از یک میلیون نفر در استان مرکزی با دانش مقابله با بحران آشنا...ادامه مطلب...

رئیس سازمان تجاری‌سازی جهاد دانشگاهی استان مرکزی: عدم توانمندی افراد یکی از دلایل اصلی بیکاری است

IMAGE

شنبه, 21 مرداد 1396

معاون آموزشی و رئیس سازمان تجاری‌سازی جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: اگر امروز با جامعه‌ای بیکار مواجهه هستیم و افراد نمی‌توانند به جایگاه شغلی خوب برسند دلیلش این است که افراد توانمند نیستند. به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، محمدرضا آقاجانی ظهر امروز در بازدید از خبرگزاری فارس استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: اخبار در جامعه بر اساس شرایط زمان انتشار پیدا می‌کنند و شرایط جامعه می‌توانند تعیین‌کننده اخبار باشد. وی تصریح...ادامه مطلب...

روز خبرنگار بر تمامی تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی گرامی باد

IMAGE

سه شنبه, 17 مرداد 1396

۱۷مرداد سالروز شهادت خبرنگار شجاع و ارزشمند کشورمای شهید محمود صارمی که به درستی بعنوان روز خبرنگار نام گذاری گردیده، فرصت مغتنمی است که جایگاه سخاوت و حرمت قلم این قشر پرتلاش و بی ادعا ارج نهاده شود. چراکه داشتن جهانی آگاه و بالنده در پرتو داشتن اطلاعات و اخبار درست و به موقع برای مخاطبین امکانپذیر خواهد بود. روز خبرنگار بر تمامی تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی و همکاران جهادگر فعال در خبرگزاری های ایسنا و ایکنا در جهاد دانشگاهی گرامی...ادامه مطلب...

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی: آماده ارائه خدمات به عموم جامعه و تأمين نيازهاي آموزشي دستگاه‌ها و نهادهاي استان هستیم

IMAGE

سه شنبه, 17 مرداد 1396

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: آماده ارائه خدمات به عموم جامعه و تأمين نيازهاي آموزشي دستگاه‌ها و نهادهاي استان هستیم. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، محمدرضا آقاجانی با اعلام این مطلب افزود: جهاد‌دانشگاهي با پشتوانه 32 سال تجربه علمي و عملي و با برخورداري از ظرفيت‌هاي متنوع و به روز، در سراسر كشور فعاليت آموزشي دارد و قادر به ارائه خدمات آموزشي به عموم جامعه و تأمين نيازهاي آموزشي دستگاه‌ها و...ادامه مطلب...

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک به عنوان مرکز نمونه کشور انتخاب شد

IMAGE

سه شنبه, 17 مرداد 1396

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک به عنوان مرکز نمونه کشور در بین 40 مرکز موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی انتخاب شد... در آئين سي و هفتمين سالروز تاسيس جهاددانشگاهي از سوي دكتر عبدالرضا مجدالدين رئيس موسسه آموزش عالي علمي كاربردي جهاددانشگاهي، مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك در بين 40 مركز موسسه علمي كاربردي جهاددانشگاهي به عنوان مركز نمونه كشور انتخاب و مورد تقدير قرار گرفت. در اين تقديرنامه آمده است: با استعانت از الطاف بيكران...ادامه مطلب...

انتخاب مهندس مسعود شهرجردی سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک به عنوان جهادگر نمونه کشوری در این نهاد

IMAGE

سه شنبه, 17 مرداد 1396

مهندس مسعود شهرجردی سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک به عنوان جهادگر نمونه کشوری در این نهاد انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، سی و هفتمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی با حضور رییس این نهاد، وزیر بهداشت، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تنی چند از استانداران و نمایندگان مجلس در محل دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در ابتدای این مراسم دکتر شریفی‌زاده، رییس ستاد برگزاری مراسم سی و هفتمین سالگرد تاسیس جهاد...ادامه مطلب...

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس: فعالیت‌های دانش بنیان جهاددانشگاهی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را محقق می‌کند

IMAGE

یکشنبه, 15 مرداد 1396

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت‌های دانش‌بنیان مجموعه جهاددانشگاهی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را محقق می‌کند.علی‌اکبر کریمی در آستانه فرا رسیدن 16 مردادماه سالروز تاسیس جهاددانشگاهی با تاکید بر اینکه شاکله اصلی اقتصاد مقاومتی فعالیت‌های علمی دانش‌بنیان است، تصریح کرد: برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به منظور برطرف کردن نیازهای کشور و مقابله با فشارهای بیرونی و تحریم‌هایی که دشمنان بر این کشور...ادامه مطلب...

گزارش تصويری

لیست شماره های سامانه پیام کوتاه جهاد دانشگاهی استان مرکزی

  روابط عمومی

30005710002002


  حراست

30005710002006


  معاونت آموزشی

 30005710002004


  معاونت پژوهش و فناوری

 30005710002005


   معاونت فرهنگی

 30005710002003


  معاونت پشتیبانی

 30005710002001


  مرکز فوق تخصصی درمان و تحقیقات نا باروری

 30005710002010