ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی در استان مرکزی آغاز شد

۰۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۵ کد : ۲۳۱۲۲ معاونت آموزشی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین وابسته به سازمان تامین اجتماعی با همکاری جهاددانشگاهی در آبانماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی در استان مرکزی آغاز شد

مسعود شهرجردی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این آزمون جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای به صورت قرارداد موقت شرکتی همزمان با سراسر کشور در دومین روز از آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت کار و تامین از سوم مهرماه آغاز شده و متقاضیان می‌توانند تا 12 مهر با مراجعه به سامانه www.hrtc.ir ثبت نام کنند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان مرکزی با اشاره به اینکه از طریق این آزمون 65 نفر در تامین اجتماعی استان مرکزی جذب خواهند شد، تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند برای مشاهده و چاپ کارت شرکت در آزمون از 29 مهر 99 به سامانه www.hrtc.ir  مراجعه کنند.

شهرجردی گفت: ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیکترین حوزه برگزاری آزمون به شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام برای روز آزمون است که در فرم ثبت نام درج خواهند کرد. ساعت آغاز و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شـرکت در آزمون درج می شود و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسـید.

رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی با ذکر این نکته که این آزمون برای افرادی دوره‌های جهاد دانشگاهی را پشت سرگذاشته اند فرصت مناسبی است، گفت: شرکت کار و تامین در مشاغل کمک پرستار، انباردار، متصدی خدمات دارویی(دارویار)، متصدی خدمات عمومی (نگهبان)، راننده آمبولانس، منشی (پزشکی/بخش) بهیار، متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگان و ...) 65 نفر را در شهرستان‌های اراک، خمین، زرندیه، ساوه، شازند و محلات به صورت قرارداد موقت شرکتی استخدام خواهد کرد.


نظر شما :