بازدید فرمانده سپاه ساوه از نمایشگاه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۰ کد : ۳۲۲۰۰ معاونت فرهنگی تاپ خبر
فرمانده ناحیه سپاه ساوه از نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی جهاددانشگاهی ساوه که به مناسبت هفته صنایع دستی در این نهاد برپا شد بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ ها و توانمندی‌ های جهاددانشگاهی قرار گرفت.
بازدید فرمانده سپاه ساوه از نمایشگاه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ سرهنگ حجت الله دستجانی فرمانده سپاه ساوه در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی این شهرستان که در جهاددانشگاهی ساوه برپا شد، اظهارکرد: مهمترین مطالبه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تقویت فضای امیدآفرینی در کشور است بنابراین با ایجاد نشاط انقلابی در جامعه در راستای تحقق منویات رهبری تلاش کنیم.

وی بیان کرد: امیدآفرینی و ایجاد شوروشوق در فضای امروز جامعه یک ضرورت است چرا که دشمن در جنگ شناختی و با توسل به ابزار رسانه مردم را نسبت به نظام دلسرد می کند؛ اما فعالیت نیروهای جهادی نشانگر آن است که این حرکت و پویایی وجود دارد.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه ضمن بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی جهاددانشگاهی ساوه که به مناسبت هفته صنایع دستی در این نهاد  برپا شد از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جهاددانشگاهی ساوه قرار گرفت.

text to speech icon

نظر شما :