از ابتدای سال جاری تاکنون؛

۵۵ عنوان کتاب توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی چاپ شد

۰۸ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۳ کد : ۳۸۴۷۸ معاونت فرهنگی تاپ خبر
در هشت ماهه نخست سال جاری ۵۵ عنوان کتاب در موضوعات گوناگون توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی چاپ و منتشر شده است.
۵۵ عنوان کتاب توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی چاپ شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ محسن خدیمی مدیر سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی با اعلام این خبر، ترویج و ارتقاء دانش و فرهنگ عمومی مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه را از اهداف انتشارات جهاددانشگاهی استان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی نقش بسزایی در ارتقای سطح فرهنگ و عادت‌ های فرد دارد، افزود: آشنایی فرزندان با کتاب و کتابخوانی از خانواده آغاز می‌ شود و ایجاد انگیزه و احساس نیاز به کتاب و کتابخوانی و مطالعه در فرد شکل می گیرد.

خدیمی تصریح کرد: بر همین اساس انتشارات جهاددانشگاهی استان با به‌ کارگیری توان و ظرفیت بالای تولید کتاب در حوزه های مختلف و همچنین بهره‌ گیری از نظرات اساتید و نویسندگان نسبت به چاپ، انتشار و توزیع کتاب و محصولات فرهنگی اقدام می‌ کند.

مدیر سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان با اشاره به اینکه در هشت ماهه ابتدای سال جاری، 55 عنوان کتاب شامل چاپ کتاب در حوزه های مختلف علوم انسانی، فنی و مهندسی و ... به چاپ رسیده است، بیشترین آمار استقبال چاپ کتاب را در زمینه علوم انسانی بیان کرد.

به گفته وی، علاقه‌مندان می توانند جهت تهیه مجموعه کتاب‌ های منتشر شده از سوی انتشارات جهاددانشگاهی استان به نشانی دانشگاه اراک دفتر سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی مراجعه و یا با شماره 09305205606 تماس بگیرند.


نظر شما :