در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛

مسابقه کتابخوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» برگزار می شود

۱۰ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۸ کد : ۳۸۵۵۸ اخبار عمومی تاپ خبر
به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» برای مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» از سوی سازمان جهاددانشگاهی تهران انتخاب و معرفی شد.
مسابقه کتابخوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، بر اساس آخرین تصمیم معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران به بهانه فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» این‌بار برای جامعه دانش‌آموزی و دانشجویی کشور برگزار می‌شود.

دانش‌آموزان و دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای ثبت‌نام در این مسابقه اقدام کنند.

آزمون این مسابقه کتابخوانی جمعه 10 دی‌ماه از ساعت 9 تا 24 به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و به 50 نفر از برگزیدگان دانش‌آموزی و دانشجویی این مسابقه جوایز 2 میلیون ریالی اهدا می‌شود.

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب است و شامل دست‌نوشته‌‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ی مبارزات انقلابی در سال 57 است. این کتاب در دو بخش نوشتار و دست‌ نوشته به چاپ رسیده است.

عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت از طریق شناسه @FJUTBookRC امکانپذیر است. همچنین نسخه الکترونیکی کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» در سامانه طاقچه موجود است.


نظر شما :