با رویکرد اشتغال و بازار کار؛

دوره آموزشی "حسابداری حقوق و دستمزد" در محلات برگزار می شود

۳۱ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۴ کد : ۴۳۰۹۶ معاونت آموزشی تاپ خبر
به همت مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی محلات دوره آموزشی "حسابداری حقوق و دستمزد" در این شهرستان برگزار می شود.
دوره آموزشی "حسابداری حقوق و دستمزد" در محلات برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ فاطمه مهدی بابایی کارشناس مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی محلات، در این رابطه گفت: دوره آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد با رویکرد اشتغال و بازار کار در این شهرستان برگزار می شود.

وی سرفصل های این دوره آموزشی را شامل قوانین کار و تامین اجتماعی  مورد استفاده در محاسبات حقوق و دستمزد، محاسبات حق بیمه،  معافیت ها، تهیه لیست کارکنان و فصل درآمد حقوق از قانون مالیات مستقیم، تهیه لیست حقوق و دستمزد در اکسل و نرم افزار حسابداری و ثبت سند حسابداری مربوط به حقوق و دستمزد، نحوه محاسبات سنوات و عیدی و بازخرید خدمت کارکنان، آشنایی با نرم افزار سازمان تامین اجتماعی و سامانه برخط فهرست مالیات حقو ق سازمان امور مالیاتی عنوان کرد.

بابایی خاطرنشان کرد: دوره آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد با تدریس علیرضا شربتی کارشناس ارشد حسابداری، مدرس دانشگاه و عضو انجمن حسابداران خبره ایران با ارایه گواهینامه معتبر از سوی جهاددانشگاهی همراه خواهد بود.

به گفته وی؛ علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی به نشانی محلات، پایین تر از هتل اقصی، نبش خیابان امام خمینی(ره) 20 مراجعه و یا با شماره های 43233136 تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: حقوق دستمزد حسابداری جهاددانشگاهی دوره آموزشی


نظر شما :