انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی استان مرکزی و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مرکزی

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۱ کد : ۱۳۳۶۶ معاونت پژوهشی تاپ خبر
تفاهم نامه همکاری درمانی فی مابین جهاد دانشگاهی استان مرکزی و آستان قدس رضوینمایندگی استان مرکزی منعقد گردد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی استان مرکزی و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مرکزی

نشست مشترک شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی با بخشی مسئول آستان قدس رضوی در استان مرکزی و طالبی سرپرست مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، در دفتر نمایندگی استان قدس رضوی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، در تاریخ پنج شنبه 30 آذر 98 نشست مشترک شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی با بخشی مسئول آستان قدس رضوی در استان مرکزی برگزار شد.

در ابتدا بخشی مسئول آستان قدس رضوی در استان مرکزی ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی ، به بیان خدمات و دستاوردهای دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان پرداخت .

در این نشست شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی به معرفی مجموعه جهاددانشگاهی استان مرکزی در حوزه های پژوهش و فناوری، آموزش، فرهنگی و تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان و همچنین ارائه خدمات درمان ناباوری  پرداخت.
شهرجردی افزود : در حوزه پژوهش و فناوری فعالیت‌های خوبی در جهاد دانشگاهی صورت گرفته است، مشخصه بارز حوزه پژوهش در جهاد وجود هیات علمی های پژوهشی می باشد ، نگاه ما در حوزه پژوهش و فناوری ، توسعه فناوری و اجرای طرح های پژوهشی می باشد که این مهم با وجود سه گروه پژوهشی توسعه مطالعات اجتماعی و توسعه اقتصادی و کالبد شهری  صورت می پذیرد.
وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی جهاد دانشگاهی با استفاده از پتانسیل دانشجویی فعالیتهای شاخصی دارد افزود؛ خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری بین المللی قرآن، خبرگزاری سینا پرس و همچنین مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران از مهمترین فعالیت های مجموعه جهاد دانشگاهی در عرصه های فرهنگی، رسانه و فناوری می باشد.
شهرجردی در ادامه به بیان برخی از خدمات و توانمندی های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش از جمله در آموزش های تخصصی کوتاه مدت و مراکز علمی کاربردی پرداخت.
شهرجردی ضمن بیان اینکه جهاد دانشگاهی استان مرکزی در حوزه تجاری سازی فناوری و اشتعال دانش آموختگان، تا کنون 11 نوع فعالیت و رویداد تخصصی استارت آپی را تعریف کرده، از رونمایی سامانه fanuse.ir به عنوان سامانه تجاری سازی محصولات و خدمات فناورانه در ایام برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور خبر داد.
در پایان این نشست رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، اعلام آمادگی جهاد دانشگاهی استان جهت همکاری و مشارکت در عرصه های مختلف با توجه به پتانسیل و توانمندی های موجود به ویژه در زمینه درمان ناباروری را عنوان کرد.

شایان ذکر است : در پایان این نشست تفاهم نامه مشترک در زمینه های آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و درمانی به امضا طرفین رسید.

 


نظر شما :