استاندار مرکزی:

عملکرد ایسنا می‌تواند الگویی برای سایر رسانه‌ها باشد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۵ کد : ۲۱۶۱۶ معاونت فرهنگی تاپ خبر
استاندار مرکزی گفت: ایسنا به لحاظ حرکت در مسیر درست اطلاع رسانی می‌تواند الگویی برای سایر رسانه‌ها باشد.
عملکرد ایسنا می‌تواند الگویی برای سایر رسانه‌ها باشد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، سید علی آقازاده ۲۱ مردادماه در جریان بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار بیان کرد: خبرگزاری ایسنا در طول عمر ۲۰ ساله خود انصافا خبررسانی دقیقی داشته و به دور از دعواها و جنجال‌های سیاسی فعالیت کرده است.

وی افزود: رسالت یک خبرگزاری این است که در دورانی که شاهد بگومگوهای سیاسی هستیم، مسیر خود را بر اساس خواست مردم تعریف و در امر تولید خبر اقدام کند که این مهم در خبرگزاری ایسنا به معنای واقعی محقق شده و ایسنا از این نظر می‌تواند الگویی برای بسیاری رسانه‌ها باشد.

آقازاده با بیان اینکه ایسنا دغدغه‌هایی در راستای خواست و نیازهای مردم دارد، گفت: مجموعه استانداری خود را در خدمت و کنار رسانه‌های مسئولیت پذیر می‌داند. متاسفانه برخی نام خود را رسانه گذاشته اند، اما مجموعه استان بر همراهی و خدمتگزاری به مردم در کنار رسانه‌های واقعی تاکید دارد و حتما به این میثاق پایبند خواهیم بود.

استاندار مرکزی همچنین ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی، در خصوص فعالیت این نهاد در استان مرکزی بیان کرد: جهاد دانشگاهی منشاء بسیاری از خدمات خوب و صادقانه به مردم بویژه در بخش‌های پزشکی، علمی و فرهنگی است.


نظر شما :