از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی منتشر شد؛

فراخوان عضویت در باشگاه دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۰ کد : ۲۲۸۹۲ معاونت فرهنگی
باشگاه دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از تمام تشکل‌های دانشجویی حامی محیط‌زیست فعال در سیستم آموزش عالی کشور جهت عضویت و شرکت در نشست‌های منطقه‌ای باشگاه دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی دعوت به‌عمل می‌آید.
فراخوان عضویت در باشگاه دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، باشگاه دانشجویان حامی محیط‌زیست و منابع طبیعی، مرکزی برای شناسایی، جذب، هدایت و هم‌افزایی دانشجویان علاقه‌مند و فعال در زمینه فعالیت‌های حمایتی و حفاظتی از محیط‌زیست و منابع طبیعی است.

این باشگاه متشکل از انجمن‌های علمی دانشجویی رشته‌های مختلف دانشگاهی، کانون‌ها و گروه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجوییِ ثبت‌شده است که در عرصه محیط‌زیست، منابع طبیعی و توسعه پایدار فعالیت داشته باشند. دبیرخانه باشگاه از سال ۱۳۹۰ زیر نظر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی تشکیل شده و فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد.

کمک به ارتقای فعالیت‌های دانشجویی در حوزه‌های مرتبط با محیط‌زیست و منابع طبیعی، ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی میان فعالان دانشجویی حوزه محیط‌زیست، ایجاد، تعریف و اجرای فعالیت‌های مشترک منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، کمک به اطلاع‌رسانی فعالیت‌های گروه‌های عضو باشگاه در سطح کشور، هم‌اندیشی، برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی به‌منظور ارتقای آگاهی‌های دانشجویان در حوزه محیط‌زیست، ایجاد ارتباط اعضای باشگاه با فضای کسب‌وکار و ایجاد زمینه‌های کارآفرینی در حوزه محیط‌زیست، مستندسازی و تهیه گزارش جامع فعالیت‌های موفق جهت کمک به گسترش و انجام مستمر این‌گونه فعالیت‌ها و ایجاد و تسهیل ارتباط سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در چهارچوب قوانین و مقررات نهادهای دانشگاهی مرتبط با گروه‌های عضو باشگاه از جمله فعالیت‌های شاخص دبیرخانه باشگاه است.

عضویت در باشگاه برای همه تشکل‌های دانشجویی فعال یا علاقه‌مند به فعالیت در حوزه محیط‌زیست و منابع طبیعی بلامانع می‌باشد.


نظر شما :