همزمان با اربعین حسینی؛

مسابقه "اربعینی ها" توسط جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار می شود

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۳ کد : ۳۶۰۴۹ معاونت فرهنگی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی از برگزاری مسابقه ای تحت عنوان اربعینی ها به همت کانون مهدویت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان خبر داد.
مسابقه "اربعینی ها" توسط جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار  می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ مجتبی غلامی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی در این رابطه، گفت: همزمان با اربعین حسینی مسابقه ای تحت عنوان اربعینی ها به همت کانون مهدویت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان  برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این مسابقه کلیپ های سخنرانی از خطیب ارزشمند استاد پناهیان و دکتر رائفی پور پخش می گردد که شرکت کنندگان می توانند پس از ارسال عدد 1 به آیدی تلگرامی@mosabeghe_mahdavi،کلیپ ها را مشاهده نمایند و با مراجعه به لینک https://survey.porsline.ir/s/ZV7svms به سوالات در پرس لاین پاسخ دهند.

غلامی با اشاره به اینکه تا این لحظه حدود 400 نفر در این مسابقه شرکت کرده اند، در خصوص جوایز این مسابقه افزود: 250 هزار تومان برای نفر اول،150 هزار تومان نفر دوم و 100 هزار تومان نفر سوم اهدا خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی در پایان، یادآور شد: برای 10 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه در این مسابقه جایزه غیرنقدی به مبلغ 2 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.


نظر شما :