از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛

دوره جدید طرح «مشکوة» حفظ تلفنی قرآن آغاز شد

۲۵ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۲ کد : ۳۶۸۹۵ اخبار عمومی تاپ خبر
مدیر اداره ترویج سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی از آغاز ثبت‌نام متقاضیان شرکت در طرح حفظ تلفنی قرآن کریم(طرح مشکوة) ویژه نابینایان و افراد کم‌توان جسمی حرکتی از ۲۰ مهرماه خبر داد.
دوره جدید طرح «مشکوة» حفظ تلفنی قرآن آغاز شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی، لاله شکورشهابی مدیر اداره ترویج سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام متقاضیان حضور در دوره جدید طرح مشکوة، گفت: سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، طی فراخوانی که در سال ۱۳۹۷ در خصوص ثبت‌نام از نابینایان و کم‌توانان جسمی ـ حرکتی انجام داد، توانست طی هشت ترم دو و نیم‌ماهه، تعداد ۱۰۰ نفر از این عزیزان را با حضور هفت نفر از اساتید شناخته‌شده حفظ، تحت آموزش‌های خود قرار دهد.

وی افزود: سازمان قرآنی دانشگاهیان در موقعیت‌های مختلف تلاش کرده است بخشی از فعالیت‌های خود را منطبق بر مسئولیت‌های اجتماعی و جدا از رسالت‌های سازمان تعریف کند. برهمین اساس و با توجه به استقبال و انگیزه‌ای که فراگیران این طرح در طول هشت ترم گذشته از خود نشان دادند، تصمیم گرفته شد طرح ملی حفظ تلفنی قرآن کریم «مشکوة» را با فراگیران جدید در دی‌ماه سال جاری برگزار کنیم.

شکورشهابی افزود: بر همین اساس فراخوان ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این طرح همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول منتشر شد و علاقه‌مندان تا روز ۲۰ آذر سال جاری، که مقارن با سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار است، مهلت دارند با مراجعه به سایت http://meshkat.isqa.ir/ فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

مدیر اداره ترویج سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، تصریح کرد: این طرح برای استفاده آسان‌تر کم‌توانان جسمی - حرکتی و نابینایان از خدمات آموزشی به صورت غیر حضوری(تلفنی) برگزار می‌شود و از جمله اهداف آن می‌توان به کمک به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور، ایجاد شرایط مناسب برای تبلیغ، ترویج و حفظ قرآن، ارتقای سطح علمی کم‌توانان جسمی - حرکتی و ایجاد رغبت و رقابت سالم و سازنده برای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده اشاره کرد.

وی با تأکید بر اینکه شرکت در این طرح رایگان و برخورداری مخاطبان طرح از سطح روخوانی و روان‌خوانی مطلوب الزامی است، ‌افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۶۶۴۰۲۸۸۲، ۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۶۷۶۱۲۳۳۷ تماس بگیرند.


نظر شما :