مشاور عالی رئیس پژوهشکده سرطان معتمد تاکیدکرد:

بهره مندی از ظرفیت‌های شبکه ملی سرطان پستان در تفرش

۲۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۹ کد : ۴۴۸۶۹ معاونت پژوهشی تاپ خبر
استاد قوام زاده، مشاور عالی رئیس پژوهشکده سرطان معتمد در نشست هم‌اندیشی پزشکان و خیران سلامت استان مرکزی، بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های شبکه ملی تشخیص و درمان سرطان پستان در شهرستان تفرش تاکید کرد.
بهره مندی از ظرفیت‌های شبکه ملی سرطان پستان در تفرش

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی به نقل از روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی، در نشست پزشکان، خیران سلامت و فعالان اقتصادی استان مرکزی به دعوت استاد قوام زاده و با حضور نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی و رییس بیمارستان تفرش در محل پژوهشکده برگزار شد، راهکارهای توسعه خدمات پزشکی و زمینه های جذب گردشگران سلامت در این استان بررسی شد.

در این نشست ضمن بررسی مشکلات درمان در استان، از جمله محدودیت های دسترسی بیماران به پزشکان متخصص و موانع استقرار پزشکان در این شهرستان ها، مقرر شد کمیته‌ای برای بررسی راهکارهای ارتقای خدمات تشخیصی درمانی تشکیل شود.

دکتر قوام‌زاده، مشاور عالی رییس پژوهشکده سرطان معتمد در این نشست با اشاره به طرح ایجاد شبکه ملی تشخیص و درمان سرطان پستان که به همت این پژوهشکده در حال اجراست، تصریح کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با استانداری مرکزی مقرر شده یکی از مراکز استانی این شبکه در استان مرکزی(اراک) راه‌اندازی شود که با توجه به ظرفیت‌های موجود در تفرش می‌توان نسبت به گسترش خدمات این شبکه در این شهرستان نیز اقدام کرد.

کلید واژه ها: استان مرکزی پژوهشکده تفرش شبکه


نظر شما :