پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان انتشارات جهاددانشگاهی راه اندازی شد

۰۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۱ کد : ۴۶۴۴۵ اخبار عمومی تاپ خبر
پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با هدف معرفی کتاب های منتشر شده و اطلاع رسانی از فعالیت های فرهنگی انتشارات این نهاد راه اندازی شد.
پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان انتشارات جهاددانشگاهی راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی به نقل از سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این پایگاه با هدف معرفی کتاب های منتشر شده جهاددانشگاهی و اطلاع رسانی از فعالیت های فرهنگی انتشارات جهاددانشگاهی و ارائه خدمات علمی و فرهنگی به دانشجویان و اساتید راه اندازی شده است.

 این پایگاه شامل بخش  های بانک کتاب، شعب و فروشگاه ها، رویدادها، اخبار، چند رسانه ای، نوشتار فرهنگ، پیشنهاد چاپ و ... است.

دراین پایگاه اطلاعات بیش از 11 هزار عنوان کتاب منتشر شده انتشارات جهاددانشگاهی از سال 1359 تاکنون ثبت شده و دردسترس  عموم قرار دارد. همچنین تازه های نشر انتشارات جهاددانشگاهی قابل مشاهده است.

در بخش رویدادها، اطلاعات رویدادهای فرهنگی انتشارات جهاددانشگاهی مانند جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، جشنواره ملی پایان نامه سال، جشنواره کتاب و پایان نامه سه دقیقه ای و کنفرانس بین المللی نشر  قابل دسترس است. همچنین ثبت نام و ارسال آثار در این رویدادها از طریق این سامانه انجام می شود.

در این پایگاه خدمات چاپ کتاب از طریق لینک پیشنهاد چاپ کتاب ارائه می شود. برگزاری مسابقات کتابخوانی و دسترسی به متن کامل مجلات نوشتار از دیگر امکانات این سایت است.

بخش چند رسانه ای شامل گزارش تصویری، فیلم و صوت از برنامه ها و فعالیت های انتشارات  جهاددانشگاهی است.  علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس  https://isba.ir از این پایگاه دیدن نمایند.

کلید واژه ها: انتشارات جهاددانشگاهی کتاب پایگاه


نظر شما :