دادستان اراک :

رایحه امید را می توان از فعالیت‌های جهاددانشگاهی استشمام کرد

۲۷ دی ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۲ کد : ۴۷۴۵ معاونت پژوهشی تاپ خبر
عباس قاسمی در بازدید از جهاددانشگاهی و مرکز فوق تخصصی درمان ناباوری جهاد دانشگاهی استان مرکزی بر لزوم کاربردی شدن پژوهش‌ها تاکید کرد و گفت: جهاددانشگاهی استان مرکزی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و در این حوزه باید به مباحث آموزشی و پژوهشی نگاه ویژه‌ای اعمال شود.
رایحه امید را می توان از فعالیت‌های جهاددانشگاهی استشمام کرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، به نقل از ایسنا، منطقه مرکزی، عباس قاسمی در بازدید از جهاد دانشگاهی و مرکز فوق تخصصی درمان ناباوری جهاد دانشگاهی استان مرکزی افزود: فعالیت‌های مرکز درمان ناباروری بنیان خانواده را مستحکم می‌کند و از این حیث خروجی و فعالیتی ارزشمند در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه هر اقدام و فعالیتی باید به خروجی موثر منتهی شود، افزود: متاسفانه برخی از فعالیت‌ها با تمرکز بر هدف و غایت امور انجام نمی‌گیرد در حالی که امور باید برای خدما‌ت‌رسانی و آرامش جامعه پیگیری و انجام شود که خوشبختانه فعالیت مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در جهت آرامش خانواده‌ها اجرایی می‌شود.

قاسمی با بیان اینکه اثربخش بودن امور، رضایتمندی مردم و انگیزه کارکنان را افزایش می‌دهد، افزود: فرصت محدودی برای خدمت در اختیار است و باید از آن نهایت بهره‌ را برد.

وی بر لزوم کاربردی شدن پژوهش‌ها تاکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی استان مرکزی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و در این حوزه باید به مباحث آموزشی و پژوهشی نگاه ویژه‌ای اعمال شود، جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی است و این عنوان مصداقی برای انجام فعالیت‌های مفیدی است که باید با نگاه امیدآفرینی، انگیزه‌زایی و اخلاق‌مداری انجام گیرد و قداست این نهاد انقلابی حفظ و جلوه انقلابی این مجموعه به نمایش گذاشته شود.

دادستان اراک با تاکید بر اینکه باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کرد و عملکردی سلامت داشت، تصریح کرد: مجموعه دادستانی نسبت به تحقق اهداف، امور و فعالیت‌ها اهتمام ویژه‌ای دارد، فراجناحی عمل می‌کند و در جهت ارتقای شهر و انجام امور و خدمات موفق از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

در این بازدید شهرجردی رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز با اشاره به گستره فعالیتی جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، اشتغال دانش‌آموختگان و پزشکی بیان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگی اقدام به تاسیس خبرگزاری غیردولتی دانشجویان ایران(ایسنا) کرد که با شعار هر دانشجو یک خبرنگار در سال 1378 آغاز به کار کرد و امروز به یک خبرگزاری مورد وثوق در کشور بدل شده است و در کنار آن نیز خبرگزاری بین‌المللی قرآنی ایکنا به صورت تخصصی فعالیت دارد.

کلید واژه ها: دادستان اراک در بازدید از مرکز فوق تخصص ناباروری :


نظر شما :