به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی؛

کتاب "علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی" وارد بازار نشر شد

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۹ کد : ۴۷۵۳۷ معاونت فرهنگی تاپ خبر
کتاب علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی راهنمای متخصصان ارتباطات و رهبران توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی به چاپ رسید.
کتاب "علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی" وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ مجتبی غلامی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی با اعلام این خبر، گفت: کتاب علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان به چاپ رسید.

وی بیان کرد: علم اعصاب ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای ارتباطات سازمانی باشد. نوید علوم اعصاب این است که باز شدن انرژی در سازمان ها را تسهیل می کند و به کشفیات جدید در مورد شناخت انسان، تنظیم عاطفی، همکاری و رفتار کمک می کند.

غلامی با اشاره به اینکه این کتاب مشتمل بر 10 فصل است، افزود: در فصل اول از ارسطو تا دینامیک شامل عصب شناسی ارسطو بررسی شده است. در فصل دوم به وضعیت بازی شامل انواع نقش های متخصصان ارتباطات، تغییر عناوین شغلی، تغییرات فناوری ها، هوش مصنوعی و مدل های زبان مولد پرداخته شده است.

به گفته وی در فصل سوم مورد عجیب فینیاس گیج، فرضیه نشانگر سوماتیک بررسی شده و در فصل چهارم ارتباطات در مغز
نواحی مغز مرتبط با گفتار و درک زبان، علم عروض و آپروسودیا، آپروسودیای شغلی، مغز و رسانه های اجتماعی، علوم اعصاب در خستگی زوم و برخی از افکار اضافی در مورد ارتباطات و مغز بررسی شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: فصل پنجم این کتاب به بررسی بدنه سیاسی شامل آگاهی بیشتر از فضاهای اداری، اهمیت محیط کار و تغییر طرح ها و و طرح های اداری می پردازد. در فصل ششم دو مدل مفید از رهبری عصبی شامل به کارگیری مدل ها در ارتباطات و نقد مدل های رهبری عصبی مورد پردازش قرار می گیرد.

غلامی اضافه کرد: فصل هفتم جعبه ابزار ارتباط دهنده عصبی، علوم اعصاب استرس، ذهن آگاهی، تاثیر برچسب زدن(یا نامگذاری احساسات)، چارچوب بندی مجدد شناختی، جعبه ابزار ارتباط دهنده های عصبی را مورد بررسی قرار می دهد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان اظهارکرد: فصل هشتم باشگاه فرهنگ؛ عصب شناسی ضمایر، شایستگی بین فرهنگی، علوم اعصاب فرهنگی، خودتفسیری، چگونگی آغاز خودسازی، سخنرانی اوباما در مورد نژاد و در فصل نهم کلمات بیشتر در مورد عصب شناسی، سیاست ضمیر، ناسیونالیست ها، مدال های قوی و کلمات دروغ، متن کاوی و تحلیل احساسات و اهمیت وضوح مورد نقد قرار گرفته است.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه فصل دهم این کتاب به مباحثی همچون عصب شناسی ترحم، ضربه روحی جانشین، رشد سازمانی پس از سانحه، از دست دادن و اندوه، بازکردن قفل انرژی می پردازد، خاطرنشان کرد، از باب اهمیت این موضوع کتاب علوم اعصاب برای ارتباطات سازمانی تالیف لورا مک هیل و ترجمه مسعود شهرجردی در 140 صفحه به قیمت 100 هزار تومان توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی به چاپ رسید.

کلید واژه ها: علوم اعصاب ارتباطات سازمانی استان مرکزی


نظر شما :