محکوم کردن اقدام موهن نشریه فرانسوی از سوی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی

۱۹ دی ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۴ کد : ۵۲۵۱۳ معاونت فرهنگی تاپ خبر
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در واکنش به اقدام موهن نشریه فرانسوی، ضمن محکوم کردن این اقدام، آن را حرکتی حساب‌شده توسط دولت و نهادهای امنیتی فرانسه جهت ضربه زدن به اعتبار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.
محکوم کردن اقدام موهن نشریه فرانسوی از سوی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ دکتر علیرضا کلانتر مهرجردی، سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در این باره، افزود: دولت فرانسه در اغتشاشات اخیر، با حمایت مستقیم از اغتشاش‌گران، پرده از نیات پلید خود برداشت، و اکنون نیز با توجه به مهار این غائله توسط جمهوری اسلامی ایران، از سر ضعف و استیصال چنین اقدامات وقیحانه‌ای را در دستور کار قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: قطعا با توجه به سابقه این بداخلاقی‌ها، محکوم کردن وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به توهین نشریه بدنام شارلی ابدو به ساحت مرجعیت سیاسی و مذهبی ایران و نیز تعطیلی فعالیت انجمن ایران‌شناسی فرانسه در ایران امری لازم است، اما کافی نیست و وزارت امور خارجه می‌بایست اقدام قاطعانه‌تری انجام دهد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در پایان به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی ضمن تاکید بر هم افزایی نهادهای فرهنگی در اعلام محکومیت و روشنگری، گفت: کلیه دستگاه‌های فرهنگی داخلی و بین‌المللی می‌بایست هم صدا و هماهنگ به روشنگری علیه اقدامات ضد اسلامی و ایرانی دولت فرانسه بپردازند.


کلید واژه ها: ایران فرانسه


نظر شما :