معاون هماهنگی امور مجلس جهاددانشگاهی:

انتظار می‌رود نقش‌آفرینی جهاددانشگاهی را با پشتوانه شبکه علمی این نهاد در کشور شاهد باشیم

۲۱ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۷ کد : ۵۲۶۱۰ اخبار عمومی تاپ خبر
دکتر فارسی با اشاره به تغییرات در سیستم مدیریتی کشور و جهاد دانشگاهی، گفت: امید است در دوران مسئولیت بتوانیم رضایت خداوند و مردم را با کمترین هزینه و بهترین عملکرد رقم بزنیم. حل مشکلات با هم افزایی حاصل می شود و انتظار می رود که نقش آفرینی جهاد دانشگاهی را با پشتوانه شبکه علمی جهاد دانشگاهی در کل کشور شاهد باشیم.
انتظار می‌رود نقش‌آفرینی جهاددانشگاهی را با پشتوانه شبکه علمی این نهاد در کشور شاهد باشیم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ دکتر حسن فارسی معاون هماهنگی امور مجلس جهاددانشگاهی در آیین تکریم و معارفه رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی با اشاره به شعار ما می توانیم و با بیان اینکه این شعار در عرصه های مختلف کشور محقق شده است، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در عرصه هایی نقش آفرینی کرده که دستش خالی بوده است.

وی با بیان اینکه اگر پژوهشگاه درمان ناباروری، پژوهشکده انار، سنگ و ایکنا و ایسنا فعال هستند، در واقع پشتیبان مسئولان جهاددانشگاهی در انجام وظایف و حرکت به سمت دستیابی به اهداف هستند، گفت: امروز حقوقی که پرسنل این مجموعه دریافت می کنند، به نسبت دیگر مجموعه ها کمتر است و تلاش داریم که معیشت و سلامت اعضای جهاد دانشگاهی در اولویت قرار گیرد تا همکاران دغدغه کمتری داشته باشند.

فارسی با تاکید براینکه هر مجموعه و هر فردی در طول زندگی با مشکلاتی مواجه می شود ولی مسلما این مشکلات خلاقیت را رقم می زنند، گفت: باید با نگاهی آینده نگرانه و افق گشا در مسیر آینده حرکت کنیم که این امر در دستور کار جهاددانشگاهی قرار دارد و تلاش می شود که راهبردها به شکلی تعریف شود که اثرات آن در استان ها دیده و لمس شود.

وی در پایان به نقل از ایسنا با اشاره به تغییرات در سیستم مدیریتی کشور و جهاد دانشگاهی، گفت: امید است در دوران مسئولیت بتوانیم رضایت خداوند و مردم را با کمترین هزینه و بهترین عملکرد رقم بزنیم. حل مشکلات با هم افزایی حاصل می شود و انتظار می رود که نقش آفرینی جهاد دانشگاهی را با پشتوانه شبکه علمی جهاد دانشگاهی در کل کشور شاهد باشیم.

بر اساس این گزارش؛ دکتر فارسی همچنین در بدو ورود به استان مرکزی با فرزاد مخلص الائمه استاندار این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.


نظر شما :