از سوی مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام شد؛

اعلام اسامی چند برابر ظرفیت یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۲۷ کد : ۶۷۹۲۸ معاونت آموزشی تاپ خبر
اسامی چند برابر ظرفیت یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام شد.
اعلام اسامی چند برابر ظرفیت یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

به گزارش روابط‌عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ مرکز آزمون این نهاد با انتشار اطلاعیه‌ای خبر از اعلام اسامی چند برابر ظرفیت یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از طریق سایت https://hrtc.ir داد.

در این اطلاعیه آمده است:

باسمه تعالی
با عرض تبریک سالروز میلاد با سعادت مولی‌الموحدین، امیرالمومنین علی(ع)، به اطلاع داوطلبان یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از روز پنجشنبه مورخ 5 بهمن‌ماه 1402 بر روی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان می‌توانند پس از ورود به قسمت پروفایل با استفاده از کدملی و کد رهگیری،  کارنامه خود را مشاهده نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

تذکرات مهم: 
1- صرفاً اطلاعات منتشر شده در سایت دستگاه‌های اجرایی معتبر می‌باشد.
2- معرفی داوطلب برای بررسی مدارک هیچگونه حقی برای استخدام فرد ایجاد نمی‌کند. 
3– کلیه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دستگاه‌های اجرایی، برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب، مدارک مورد نیاز و زمان مراجعه به دستگاه مربوطه به سایت دستگاه‌های اجرایی مراجعه نمایند.

 4- چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می شود و مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود. 

5- در خصوص نحوه محاسبات کارنامه داوطلبان «سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی کشور» نیز به اطلاع می‌رساند، پس از بررسی سوالات دو درس «قانون مجازات اسلامی» و «قانون آیین نامه دادرسی کیفری»، مشخص گردید تعدادی از سوالات خارج از محدوده و منابع معرفی شده طرح شده است، لذا ضمن پوزش به استحضار می‌رساند، با در نظر گرفتن جمیع جهات و بر اساس نظر کارشناسان آزمون و دستگاه‌های مرتبط، مقرر شد به منظور جلوگیری از تضییع حق داوطلبان، سوالات مذکور محاسبه نشده و امتیاز این دسته از سوالات در فرآیند پذیرش داوطلبان لحاظ نشود. بنابراین امتیاز سوالات مذکور به هیچ کدام از داوطلبان اعطا نشده است.

در خاتمه اضافه می‌نماید که هر گونه پاسخگویی به داوطلبان در خصوص کارنامه ایشان صرفاً به صورت غیرحضوری و از طریق ورود به پروفایل کاربری، در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir تا تاریخ 12 بهمن‌ماه 1402 انجام می‌شود، لذا داوطلبان گرامی از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایند.

گفتنی است؛ آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان مرکزی همزمان با سراسر کشور روز جمعه،8 دی ماه در استان برگزار شد.

کلید واژه ها: دستگاه اجرایی داوطلبان بررسی مدارک آزمون مرکز آزمون


نظر شما :