بازدید رهبر انقلاب از تجهیزات دانش‌بنیان جهاددانشگاهی در نمایشگاه "توانمندی‌های تولید داخلی"

۱۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۰ کد : ۶۸۰۲۲ معاونت پژوهشی تاپ خبر
رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل که با محوریت شرکت‌های دانش‌بنیان و زنجیره تامین تولید بود بازدید به عمل آوردند.
بازدید رهبر انقلاب از تجهیزات دانش‌بنیان جهاددانشگاهی در نمایشگاه "توانمندی‌های تولید داخلی"

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل که در محل حسینیه امام خمینی(ره) برپا شده بود، بازدید نمودند. مهم‌ترین ویژگی نمایشگاه امسال، تولید داخل با محوریت شرکت‌های دانش‌بنیان و زنجیره تامین تولید بود.

در این نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش‌های «انرژی»، «صنعت نفت و پتروشیمی»، «صنایع خودروسازی»، «معدن و صنایع معدنی و فلزی»، «ارتباطات و فناوری اطلاعات و ساخت ماهواره»، «صنایع غذایی و کشاورزی»، «تجهیزات پزشکی»، «صنایع دستی»، «حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و زمینی»، «صنایع نساجی» و «مسکن و لوازم خانگی» آخرین دستاوردها و تولیدات خود را به نمایش گذاشته بودند.

گفتنی است؛ توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در طراحی و ساخت تجهیزات صنایع حفاری چاه‌های نفت و صنعت پتروشیمی و کاتالیست‌ها یکی از بخش‌های این نمایشگاه بود که در این بخش مته حفاری ساخت جهاددانشگاهی خوزستان به عنوان یکی از تجهیزات دانش بنیان به نمایش گذاشته شد.

کلید واژه ها: شرکت دانش بنیان نمایشگاه تجهیزات


نظر شما :