آینده روشن کشور در گرو حضور آگاهانه و انتخاب هوشمندانه؛

دعوت جهادگران جهاددانشگاهی از ملت فهیم ایران برای حضور در پای صندوق‌های رأی

۰۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۰۹:۳۷ کد : ۶۹۰۸۹ اخبار عمومی تاپ خبر
در آستانه فرارسیدن ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جهادگران جهاددانشگاهی با صدور بیانیه‌ای از ملت فهیم ایران برای حضور در پای صندوق‌های رأی روز ۱۱ اسفندماه دعوت کرد.
دعوت جهادگران جهاددانشگاهی از ملت فهیم ایران برای حضور در پای صندوق‌های رأی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ در آستانه فرارسیدن ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جهادگران جهاددانشگاهی با صدور بیانیه ای از ملت فهیم ایران برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انتخابات به‌عنوان نماد جمهوریت و مردم‌سالاری دینی همواره از میدان‌های با شکوه تجلی حضور مردم در صحنه تعیین سرنوشت خویش است. جمهوری اسلامی ایران از آغاز تا به امروز نشان داده است، شأن حضور مردم در تعیین سرنوشتشان امری نمایشی و تشریفاتی نیست و آنها پیوسته در دوره‌های مختلف انتخابات، آشکارا قدرت و اراده‌شان را به رخ همگان کشیده اند.

انتخابات در کشورمان از نعمت‌های بزرگی است که به دنبال آن مردم در کنار انقلاب و در وسط میدان باقی ماندند که این مهم از برکات نگاه روشن و عمیق امام خمینی(ره) برای ما به یادگار مانده است.

امروز انتخابات یکی از آزمون‌های بزرگ ملت ایران در مقابل چشم دشمنان است که به آبروی نظام جمهوری اسلامی ایران مبدل گشته و عزت، سربلندی و اقتدار ملی را به دنبال دارد.

حضور پرقدرت، پررنگ و پرشور مردم در انتخابات، تبلور اراده ملی، اقتدار و انسجام ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی خواهد بود که بی شک، نقشی بی بدیل در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان خواهد داشت.

در شرایط فعلی، حضور در انتخابات، نه‌تنها یک حق، بلکه وظیفه‌ای ملی و دینی است که با مشارکت فعال در انتخابات می توانیم در مسیر پیشرفت و تعالی کشور گام برداریم.

نهاد انقلابی جهاددانشگاهی از زمان تشکیل، همواره در کنار مردم و در خط مقدمِ دفاع از آرمان‌های انقلاب بوده است. این نهاد هم‌اکنون و در آستانه ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز همچون گذشته، با تعهد به رسالت خود تاکید دارد باوجود همه مشکلات اقتصادی و معیشتی، پویایی، آبادانی و آینده روشن کشور در گروی انتخابی هوشمندانه و ورود افکار جدید به نظام تصمیم‌گیری است.

جهادگران جهاددانشگاهی از تمامی ملت فهیم ایران و به‌ویژه نسل جوان دعوت می‌کنند تا جمعه 11 اسفندماه با حضور پرشور  و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر عظمت و اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهند و  افرادی اصلح و کارآمد را برای اداره کشور برگزینند.

کلید واژه ها: انتخابات ایران اسلامی حضور مجلس


نظر شما :