نمایش دستاوردهای جهاددانشگاهی در بزرگترین رویداد صادراتی کشور

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۷:۵۵ کد : ۷۰۵۸۹ معاونت پژوهشی تاپ خبر
جهاددانشگاهی به منظور توسعه ارتباطات خود در حوزه بین الملل، محصولات فناورانه و دانش‌بنیان صادراتی واحدهای خود را در ششمین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی ایران IRAN EXPO ۲۰۲۴ ارائه می‌کند.
نمایش دستاوردهای جهاددانشگاهی در بزرگترین رویداد صادراتی کشور

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ ششمین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی ایران (IRAN EXPO2024) به‌عنوان بزرگترین رویداد صادراتی کشور که مورد حمایت وزارتخانه‌های امور خارجه و صمت نیز است از هشتم الی ۱۲ اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد.

 جهاددانشگاهی نیز به منظور توسعه ارتباطات خود در حوزه بین الملل، محصولات فناورانه و دانش‌بنیان صادراتی واحدهای سازمانی این نهاد از سازمان تهران، واحد مازندران، پژوهشگاه ابن سینا، پژوهشکده‌ گیاهان دارویی و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران را در غرفه‌ای با نام (ACECR) در سالن ۱۰ این نمایشگاه در معرض دید بازرگانان خارجی قرار خواهد داد.

گفتنی است؛ این نمایشگاه ۸ تا ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد و طبق پیش‌بینی‌ها بیش از ۳۰۰۰ تاجر و بازرگان خارجی از ۱۰۰ کشور جهان از نمایشگاه فوق بازدید خواهند کرد.

کلید واژه ها: نمایشگاه المللی تهران صادراتی


نظر شما :