تقدیر از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی به‌عنوان مرکز برتر درمان ناباروری استان در سال ۱۴۰۲

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۴:۵۰ کد : ۷۱۴۸۶ معاونت پژوهشی تاپ خبر
مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی به عنوان مرکز برتر درمان ناباروری سطح سه استان شناخته و از سوی دانشگاه علوم پزشکی اراک و اداره کل بیمه سلامت استان مرکزی مورد تقدیر قرار گرفت.
تقدیر از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی به‌عنوان مرکز برتر درمان ناباروری استان در سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ ابوالفضل نجاتی معاون بیمه و درمان بیمه سلامت استان مرکزی در آیین تقدیر از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان به عنوان مرکز برتر درمان ناباروری سطح سه استان که با حضور رئیس اداره اسناد پزشکی اداره کل بیمه سلامت استان، معاون درمان و مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک و تیم نظارت بر درمان این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: سال گذشته ۱۲۲ مورد مراجعه توسط ۹۲ بیمار تحت پوشش بیمه سلامت به این مرکز صورت گرفته و بر اساس این مراجعات ۴۹۶ میلیون تومان بر اساس تعرفه نیمه دولتی به این مرکز پرداخت کرده ایم.

وی با بیان اینکه قانون جوانی جمعیت از قوانین بسیار خوبی است که در مجلس تصویب شده و با تعهداتی که به سازمان های بیمه‌گر تکلیف کرده اقدام زوجین نابارور در مسیر درمان را تسهیل کرده است، افزود: زوجین نابارور مراجعه کننده، در فرایند درمان توسط پزشکان نشان‌دار می شوند و با اینکار در سامانه های بیمه سلامت ثبت شده و می توانند تمامی خدمات را دریافت کنند.

نجاتی در پایان به نقل از ایسنا، اظهارکرد: مادران نابارور هم می‌توانند با مراجعه به بیمه تحت پوشش قرار بگیرند و پس از انجام آزمون ارزیابی وسع، تا دو سال پس از تولد فرزند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. کودکانی که متولد می‌شوند نیز تا سن پنج سالگی تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

گفتنی است؛ معاون اداره کل بیمه سلامت استان در این جلسه با اهدای لوح تقدیر از سوی سرپرست این اداره کل به مریم جنابی، از خدمات مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی تقدیر کرد.

کلید واژه ها: بیمه سلامت درمان ناباروری استان مرکزی


نظر شما :