برگزاری دوره "کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی" در مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی استان مرکزی

۱۳ تیر ۱۴۰۳ | ۰۷:۰۱ کد : ۷۳۱۸۵ معاونت آموزشی تاپ خبر
به همت مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان مرکزی، دوره آموزشی کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی در حال برگزاری است.
برگزاری دوره "کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی" در مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ زهرا سعادت‌خواه مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاددانشگاهی استان در این رابطه، گفت: دوره آموزشی کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی به همت این مرکز آموزشی در حال برگزاری است.

وی سرفصل‌های این دوره آموزشی را شامل تعریف کمک‌های اولیه، وظایف و خصوصیات امدادگر، روش‌های اولیه نجات زندگی با احیای قلب ریوی با cpr، خفگی و اختلالات تنفسی، شوک و اختلالات قلبی، زخم و خونریزی و جراحت خاص، پانسمان(زخم‌بندی)، آسیب‌های اسکلتی، بانداژ و آتل‌بندی، سوختگی‌ها، مسمومیت‌ها، آسیب‌های ناشی از عوامل محیطی و سوانح بزرگ و انتقال مصدوم و ... عنوان کرد.

سعادت‌خواه بیان کرد: این دوره آموزشی روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 17:30 در مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی استان برگزار می شود و به فراگیرانی که با موفقیت این دوره را سپری کنند گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد.

به گفته وی؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اراک، خیابان شهید بهشتی، کوچه مسجد حاج آقاصابر، مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاددانشگاهی استان مرکزی مراجعه و یا با شماره 5-08632241434 تماس بگیرند.


نظر شما :