ویژه اعضای جهاددانشگاهی سراسر کشور؛

دوره دانش‌افزایی «دین در دنیای مدرن» برگزار می‌شود

۲۱ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۶ کد : ۵۵۰۲۹ معاونت فرهنگی تاپ خبر
دوره دانش‌افزایی «دین در دنیای مدرن» توسط مرکز فرهنگی- دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان ایران برگزار می شود.
دوره دانش‌افزایی «دین در دنیای مدرن» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، دوره «دین در دنیای مدرن» روزهای 23 و 24 اسفندماه به همت مرکز فرهنگی- دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان برگزار می‌شود.

هدف از اجرای این طرح شناخت و تبیین اهداف اصول و مبانی معرفتی دین اسلام، تحکیم باورهای دینی و تبیین رابطه علم و دین، پاسخگویی به سوالات و شبهات در خصوص مبانی معرفتی دین اسلام و ارائه مبانی فکری، فلسفی و دینی تحقق تمدن نوین اسلامی و ایرانی است.

این طرح که ویژه اعضای جهادهای‌ دانشگاهی سراسر کشور برگزار می‌شود، با تدریس دکتر ابوالفضل روحی، استاد دانشگاه شهیدبهشتی در دو جلسه(معادل 16 ساعت)، به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد. داوطلبانی که امکان حضور در کارگاه را ندارند می توانند به صورت مجازی در این دوره شرکت نمایند.

عناوین این نشست‌ها شامل مقدمات تبیین ماهیت و چیستی دین، تبیین مدرنیته، انواع تعریف دین، محدوده تعاریف دین، خاستگاه دین، ارکان دین، نیاز به دین و بررسی مهمترین سوالات مطروحه خواهد بود.

شایان ذکر است تمامی شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه دانش افزایی دریافت خواهندکرد. اخذ این گواهینامه به منزله یک امتیاز در آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی می‌باشد.  

شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرسroytab.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 02166978000 تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است؛ این دوره در ساختمان شماره دو جهاددانشگاهی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری شرقی، پلاک 72، طبقه دوم، سالن شهید صبوری برگزار  می شود.

کلید واژه ها: دین دوره


نظر شما :