سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی: کیفیت، استانداردسازی و نیاز مشتری در تولید محصولات مشاغل خانگی مدنظر قرار گیرد

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۹ کد : ۲۸۲۵۶ مرکز رشد، تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر
غفاری زاده استاندارد سازی و ارتقا کیفیت تولید محصولات مشاغل خانگی و توجه به نیاز مشتری را جهت ورود به بازار فروش متقاضیان و پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بسیاری اساسی عنوان کرد.
سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی: کیفیت، استانداردسازی و نیاز مشتری در تولید محصولات مشاغل خانگی مدنظر قرار گیرد

دکتر علی اصغر غفاری زاده سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی در گفت وگو با روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، تصریح کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اجرای جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد توسعه ای در زمینه حمایت از متقاضیان کسب و کارهای خانگی در حال اجراست.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع یکساله ویروس کرونا در کشور، فضای فروش برخی از محصولات مشاغل خانگی با مشکلاتی مواجه شده است که در همین راستا جهاددانشگاهی اقدام به راه اندازی مکان بازارهای پیمیشه، چیگل، کاربن و ... در سطح ملی کرده است.

غفاری زاده در ادامه استانداردسازی، ارتقاء کیفیت تولید محصولات مشاغل خانگی و توجه به نیاز مشتری و ... را جهت ورود به بازار فروش متقاضیان و پیشرانان طرح بسیار اساسی عنوان کرد و افزود: هر تولیدکننده می تواند در فضای مجازی ایجاد شده محصولات خود را در مکان بازارها ارائه و به فروش برساند.

سرپرست جهاددانشگاهی استان در پایان با بیان اینکه مشاغل خانگی مزیت‌دار استان بر اساس پتانسیل شهرستان‌های استان تعریف شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون استقبال خوبی از سوی متقاضیان طرح  جهت راه اندازی فروشگاه های اینترنتی شده است.


نظر شما :