فرماندار شهرستان محلات عنوان کرد:

برقراری ارتباط بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه جزء برنامه های آینده مان است

۰۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۸ کد : ۳۴۸۲ مرکز رشد، تجاری سازی فناوری و اشتغال
در جریان بازدید از مرکز فناوری سامسونگ و در نشست هم اندیشی مدیران شهرستان محلات در این مرکز، حسن قمری فرماندار شهرستان محلات گفت : در حال حاضر فروش تولیدات و خدمات شرکت ها بر حسب درصد به گونه ایست که ۱۰ درصد از فروش دیداری، ۴۵ درصد نمایشگاهی و ۴۵ درصد باقیمانده روش های مختلف تجارت الکترونیک می باشد.
برقراری ارتباط بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه جزء برنامه های آینده مان است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، در روز چهارشنبه 30 آبان ماه بازدید از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه امیرکبیر و نشست هم اندیشی مدیران شهرستان محلات در این مرکز ، با حضور شهرجردی سرپرست جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان محلات ، اعضای شورای اسلامی شهر محلات و همچنین فعالین عرصه علم و فناوری شهرستان محلات برگزار شد.

 

در این نشست حسن قمری فرماندار شهرستان محلات گفت : در حال حاضر فروش تولیدات و خدمات شرکت ها بر حسب درصد به گونه ایست که 10 درصد از فروش دیداری، 45 درصد نمایشگاهی و 45 درصد باقیمانده روش های مختلف تجارت الکترونیک می باشد.

 

فرماندار شهرستان محلات ادامه داد : متاسفانه در حوزه اشتغال همچنان از روش های سنتی استفاده می کنیم و باید تلاش کنیم از ظرفیت کسب و کارهای استارتاپی و شرکت های دانش بنیان بیش از پیش بهره مند شویم.

 وی ضمن اشاره به فعالیت های مرکز رشد در شهرستان افزود : مرکز رشد در زمینه اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با وجود کمبود امکانات و منابع مالی، اقدامات ارزنده ای را انجام داده است. 

 وی برنامه ریزی در زمینه اشتغال جوانان را مهم دانست و افزود : برای رسیدن به اهدافمان تلاش داریم بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه ارتباط برقرار کنیم و این موضوع می تواند برنامه بعدی ما در زمینه ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهرستان باشد.

لازم به ذکر است دکتر بیجندی رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی نیز در این جلسه به معرفی دستاوردها و فعالیتهای این سازمان در عرصه های مختلف پرداخت.

 دکتر سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به بیان مطالب و نکاتی در زمینه های آموزش و اشتغال پرداخت.


نظر شما :