با حضور معاون استاندار:

آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی استان مرکزی افتتاح شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۲:۳۲ کد : ۶۴۱۲ معاونت پژوهشی تاپ خبر
آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، وابسته به مرکز تخصصی درمان ناباروری این نهاد با حضور معاون سیاسی استاندار آغاز بکار کرد.
آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی استان مرکزی افتتاح شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی به نقل از ایسنا، منطقه مرکزی، بهروز اکرمی در حاشیه افتتاح این مرکز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مراکز یا حلقه مفقوده هایی که در فرایند درمان ناباروری در استان وجود داشت، آزمایشگاه بود و بعضا بیماران بدلیل فقدان چنین امکانی مجبور بودند برای انجام اینگونه آزمایشات به بیرون از این مرکز یا استان های همجوار مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه با راه اندازی این مرکز کلیه آزمایشات مورد نیاز در همین مرکز و با تعرفه دولتی انجام می شود، ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی این آزمایشگاه هم خدمات مناسبت تر و مطلوب تری به بیماران ارائه شود و هم هزینه های درمان کاهش پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: مبلغی که در رابطه با راه اندازی این آزمایشگاه هزینه شده بیش از 50 میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری هزینه شده است.

به گزارش ایسنا، مسعود شهرجردی رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز گفت: جهاد دانشگاهی با کمک استانداری در سال 97 پیگیری راه اندازی این آزمایشگاه را انجام داد و رویکرد ما در این خصوص ارائه خدمات به بیماران مراجعه کننده به مرکز درمان ناباروری و عموم مردم براساس تعرفه های دولتی است.

وی اظهار کرد: به صورت متوسط روزانه حدود 50 نفر از استان مرکزی و استان های همجوار همچون لرستان، همدان، اصفهان و قم به این مرکز مراجعه می کنند و با راه اندازی این آزمایشگاه تمامی سیکل درمان در مجموعه رویان انجام خواهد شد.

به گفته شهرجردی آزمایش های مختلف تخصصی و عمومی در این آزمایشگاه به مراجعه کنندگان ارائه می شود.


نظر شما :