ثبت نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان مرکزی

۱۷ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۲۴۴۴۹ معاونت فرهنگی
نهمین دوره مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان نشان خواجه نصیر الدین طوسی در سطح دانشگاههای استان مرکزی در اراک برگزار می شود.
ثبت نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی اظهار کرد: ثبت نام از گروههای دانشجویی این دوره مسابقات تا 15 آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

مجتبی غلامی گفت:  التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار ، پرهیز از ورود در نزاع های غیر علمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به روزآمدی و کارایی مباحث، نقل ها و منابع، اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات( در حد امکان) از خط مشی مسابقات می باشد.

وی افزود: دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی دانشگاههای سراسری، پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی و علمی کاربردی و... می توانند با تشکیل تیم های چهار نفره نسبت به ثبت نام و شرکت در مسابقات اقدام نمایند.

غلامی گفت: دانشجویان علاقمند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان مرکزی به آدرس اراک، خیابان شهید بهشتی،  دانشگاه اراک، ساختمان جهاد دانشگاهی مراجعه و یا با شماره 32792033 تماس حاصل نمایند.

 


نظر شما :