برپایی نمایشگاه مشاغل خانگی در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۶ کد : ۴۰۸۱ معاونت آموزشی
در آستانه شب یلدا، نمایشگاه مشاغل خانگی(کرسی دورهمی مادربزرگ) به همت ستفا استان مرکزی و دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک در این مرکز آموزشی برپا شد.
برپایی نمایشگاه مشاغل خانگی در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، در آستانه شب یلدا، نمایشگاه مشاغل خانگی(کرسی دورهمی مادربزرگ) به همت ستفا استان مرکزی و دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک در این مرکز آموزشی برپا شد.

عصمت السادات آل یاسین ، مسئول دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک و مدیر اجرایی این نمایشگاه در این رابطه گفت : دفتر کارآفرینی این مرکز  در راستای حمایت از کالای ایرانی و در آستانه شب یلدا، اقدام به برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی در این مرکز  نموده است.

وی با بیان اینکه ترویج و نهادینه کردن تولیدات و مشاغل خانگی موجب رونق کارآفرینی در جامعه می شود، افزود: بها دادن به مشاغل خانگی و حمایت از کسب و کار‌های کوچک از مهمترین راهکار‌های اقتصاد مقاومتی در این برهه زمانی است.

آل یاسین در ادامه هدف از برپایی نمایشگاه مشاغل خانگی را آشنایی دانشجویان با محیط کسب و کار، افزایش مهارت های کسب و کار دانشجویی، آشنایی با شیوه های راه اندازی کسب و کار و ... عنوان کرد.

مدیر اجرایی نمایشگاه مشاغل خانگی در پایان خاطرنشان کرد: امید است برگزاری نمایشگاه هایی از این دست، اقدام مناسبی جهت تشویق عموم مردم به ویژه دانشجویان به منظور حمایت از کالای ایرانی و توسعه اشتغال زایی باشد.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه مشاغل خانگی(کرسی دورهمی مادربزرگ) در غرفه های متعدد از جمله مواد غذایی، صنایع دستی، انواع شیرینی جات و ترشی جات، میوه خشک، گوشت و تخم بلدرچین، عسل، زعفران، غرفه فروش کتاب رایگان، غرفه فروش آش و ... از 27 تا29 آذرماه از ساعت 14 الی 18 در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک برای بازدید عموم دایر است.


نظر شما :